article thumbnailNa adresu OK Olimpika stigla je nova količina ERREA ruksaka (40 kom).  Svi članovi, roditelji, navijači koji žele naručiti ruksake molimo Vas da iste rezervirate na e-mail : tajnik@olimpik.hr  Errea ruksaci su najprodavaniji artikl tvrtke

Stigli klupski Errea ruksaci

article thumbnailNa adresu OK Olimpika stigla je ograničena količina ERREA ruksaka (40 kom).  Svi članovi, roditelji, navijači koji žele naručiti ruksake molimo Vas da iste rezervirate na e-mail : tajnik@olimpik.hr  Errea ruksaci su najprodavaniji artikl...
Opširnije

U subotu, svi u Trnsko na derbi utakmicu s Kaštelima!

article thumbnailNakon 4 pobjede u 4 utakmice, Amazonke su pred jednom vrlo bitnom i važnom utakmicom s velikim favoritom, Marinom Kaštela.
Opširnije

Amazonke vođene Žanićem neporažene

article thumbnailNakon europskog ispita i sasvim sigurno i fizičkog i psihičkog pražnjenja Osječanke su ugostile novaka u ligi, zagrebački Olimpik i doživjele 2:3 poraz. . Briljantno su Amazonke odigrale prva dva seta i potpuno nadigrale domaće odbojkašice...
Opširnije

U DOBROJ FORMI: Olimpikovo treće uzastopno slavlje

article thumbnailOdbojkašice Olimpika slavile su s 3:2 (25:20, 25:21, 21:25, 14:25, 15:11) nakon 113 minuta u dvorani Trnsko protiv favorizirane Rijeke, trenutno trećeplasirane ekipe prvenstva.